Piotr Liroy-Marzec poparł komitet w Lublinie

14 września 2018 jakubkulesza

Piotr Liroy-Marzec poparł komitet w Lublinie

Dziś w Lublinie gościliśmy posła Piotra Liroya-Marca, który wyraził poparcie dla kandydatury Jakuba Kuleszy na Prezydenta Lublina oraz KWW Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie.

— „Jakub jest jednym z najzdolniejszych i najbardziej pracowitych posłów tej kadencji. Jest młodym człowiekiem pełnym zapału i chęci do pracy. Wiem, że jako Prezydent, Jakub będzie słuchał i czerpał wiedzę od starszych ludzi, a dzięki swojej młodości i energii realizował postulaty mieszkańców”- zarekomendował Piotr Liroy Marzec.


— „Ten koalicyjny komitet różnych środowisk jest dowodem na to, że można ze sobą współpracować bez względu na przynależność organizacyjną. Porozumienie ponad podziałami można osiągnąć dzięki wspólnemu celowi, a ten komitet jest tego żywym przykładem.” — zakończył.


Następnie zabrał głos Bartłomiej Pejo, prezes Partii Wolność: — „Z posłem Kuleszą przygotowywaliśmy się do połączenia sił w samorządzie od kilku miesięcy. Dzisiaj dziękujemy za poparcie posłowi Liroyowi, z którym nasze ugrupowanie skutecznie współpracuje m.in. w Warszawie czy Kielcach. Liczymy na to, że Lublin będzie przykładem dobrej współpracy naszych środowisk, którą będziemy kontynuować po wyborach samorządowych w skali ogólnopolskiej.”


Tomasz Deptuła, kandydat do Rady Miasta z Czechowa, pogratulował raperowi podobnej koalicji i życzył powodzenia w najbliższych wyborach. Wspomniał również o niedawnym ogłoszeniu sojuszu Stowarzyszenia Skuteczni posła Liroya z Partią Wolność. W jego ocenie jest to dowód na stworzenie silnej koalicji antysystemowej w którą doskonale wpisuje się powołanie KWW Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie.


Jakub Kulesza wyraził wdzięczność za przybycie i poparcie jego kandydatury na urząd Prezydenta Lublina przez Piotra Liroya-Marca.


Na zakończenie głos zabrał Piotr Jarzyna, kandydat do Rady Miasta Lublin – „Apeluję, przede wszystkim do młodych ludzi, aby wzięli udział w tegorocznych wyborach. Jeżeli sami nie wybierzecie władz, ktoś zrobi to za Was.”